Myymälät ja yhteystiedot

Oulun Vesi-Piste

Voudintie 6, 90400 Oulu
Puh. 044 777 6800
Avoinna:
- Ark. klo.7-17

Myymälävastaava

Tomi Karppinen

0400 606 338

tomi.karppinen@vesipiste.fi

 

 

LVI-myynti

Klaus Vesa

0400 606 337

klaus.vesa@vesipiste.fi

 

Tuomo Nikkilä

0400 606 336

tuomo.nikkila@vesipiste.fi

 

Jouni Kosunen

050 3363 399

jouni.kosunen@vesipiste.fi

Huolto- ja korjaustyöt

Työn vastaanotto

0400 615 999

 

Timo Perätalo, Huoltopäällikkö

0400 621 660

timo.peratalo@vesipiste.fi

 

 

LVI-urakointi

Matti Piiroinen, toimialapäällikkö

044 349 1317

matti.piiroinen@vesipiste.fi

 

Hannu Pylkäs, urakointipäällikkö

045 164 1146

hannu.pylkas@vesipiste.fi

Kemin Vesi-Piste

Nauskankatu 5, 94600 Kemi
Puh. 044 777 6801
Avoinna:
- Ark. 7-17

Myymälävastaava

Suvi Kauppi (Äitiyslomalla)

040 154 6680

suvi.kauppi@vesipiste.fi

 

 

LVI-myynti

Jouko Okkonen

050 439 7297

jouko.okkonen@vesipiste.fi

 

Sampsa Wesslin

0400 166 682

sampsa.wesslin@vesipiste.fi

 

 

LVI-urakointi

Veikko Kauppi, Projektipäällikkö

050 557 1704

veikko.kauppi@vesipiste.fi

Huolto- ja korjaustyöt

Työn vastaanotto

050 575 0753

 

Jouko Okkonen

050 439 7297

jouko.okkonen@vesipiste.fi

 

 

Markkinointi

Sampsa Wesslin

sampsa.wesslin@vesipiste.fi

 

 

Reskontra

Petteri Kauppi

petteri.kauppi@vesipiste.fi

Tornion Vesi-Piste

Sukkatehtaankatu 6, 95420 Tornio
Puh. 044 777 6802
Avoinna:
- Ark. 7-17
- La 10-14

Myymälävastaava

Manu Kauppi

0500 65 0489

manu.kauppi@vesipiste.fi

 

 

LVI-myynti

Jari Mäkelä

050 501 4227

jari.makela@vesipiste.fi

 

Matti Alapartanen

040 154 6890

matti.alapartanen@vesipiste.fi

 

Janne Leinonen

040 1546 650

janne.leinonen@vesipiste.fi

Huolto- ja korjaustyöt

Työn vastaanotto

050 441 7986

 

Manu Kauppi

0500 65 0489

manu.kauppi@vesipiste.fi